Ads Here
किन भाषण गर्दा गर्दै यसरी रोए रबिन्द्र मिश्र!! Rabindra mishra latest speech
Nov 13, 2017
  • 37,144
  • 1,014
  • 22
Ads Here

Politician Rabindra Mishra interacts with local people regarding the Nepal and upcoming election on which he is elected.
rabindra mishra election campaign
epic reaction from kathmandu voters to in rabindra mishras support

Why rabindra mishra and bibeksheel nepali
Bibeksheel nepali election campaign
Rabindra mishra latest speech during his election campaign
Rabindra mishra election campaign and voters reaction
rabindra mishra and bibeksheel nepali with voters and voters reaction
विवेकशील साझाको तर्फबाट प्रतिनिधिसभा सदस्य उमेदवारहरु :-
काठमाडौ १= रबिन्द्र मिश्र
काठमाडौ २= डा सुर्यराज आचार्य
काठमाडौ ३= डा सुमित्रा सिह लामा
काठमाडौ ४= सुबुना बस्नेत
काठमाडौ ५= उज्ज्वल थापा
काठमाडौ ६ = रमेश चिलुवाल
काठमाडौ ७ = अनुपा श्रेष्ठ
काठमाडौ ८ = पुकार बम
काठमाडौ ९= मिलन पाण्डे
काठमाडौ १०= प्रदीप ढकाल
भक्तपुर १ = दिनेश न्यौपाने
भक्तपुर २ = शसिबिक्रम कार्की
ललित्पुर १ =केशव तिमल्सिना
ललितपुर २ =अमिर राज महर्जन
ललितपुर ३ =उज्वलकृष्ण श्रेष्ठ
चितवन १ = निरज रेग्मी
चितवन २ = भुपेन्द्र बस्नेत
चितवन ३ = शरदराज पाठक
धादिङ १ = दिपेश थापा
नुवाकोट २ = पुरुसोत्त्म अधिकारी
गोरखा १ = अमित पुडासैनी
गोरखा २ = नवराज थापा
दोलखा = बिजयबाबु सिवाकोटी
सिन्धुपाल्चोक २=जयराम भण्डारी
काभ्रे १ = भुषण कुमार श्रेष्ठ
काभ्रे २ = बिलास थापा
कास्की १ = दिपक पौडेल
कास्की २ = श्रीकृष्ण श्रेष्ठ
कास्की ३ = मिलन अधिकारी
लमजुङ = निर्देश सिलवाल
नवलपरासी १=डा हेमनाथ न्यौपाने(सुस्ता पश्चिम)
नवलपरासी २= ओम प्रकाश यादब
नवलपरासी = हरि प्रसाद गौतम(सुस्तापुर्ब)
मकवानपुर १= सरोज कोइराला
मकवानपुर २=सिंह बहादुर मोक्तान
अर्घाखाँची = बिष्णु प्रसाद मिश्र
कंचनपुर १ = लक्ष्मीनारायण चौधारी
कंचनपुर २= सुशील प्रसाद बडु
कंचनपुर ३ = दीपेन्द्र कार्कि
कपिलवस्तु ३= अब्दुल रहिम
रौतहट ४ = नुदप्रसाद तिमल्सिना
रुपन्देही २ = कृष्णहरि अधिकारी
बारा १ = सन्नी लामा
बारा २ = निरोज पुडा
पर्सा १ =डा मोहमद रज्जा
बर्दिया १ = चन्द्रकान्त शर्मा ढकाल
बाके १ = कुशल अधिकारी
बाके २ =नागेन्द्र कुवर
सुर्खेत १ = रम्भा आचार्य
सुर्खेत २ = डा गोबिन्द आचार्य
दैलेख = कमलपाती सुवेदी
कैलाली १ = लोक बहादुर बुढा
कैलाली २ =कृष्ण बहादुर बटाला
कैलाली ३ = दिपक गौतम
कैलाली ४ = बिनोद मल्ल
कैलाली ५ = दिनेशराज भण्डारी
डोटि = पुष्कर कुवर
बझाङ = मिन बहादुर सिंह
बैतडी =नारायण अबस्थी
सप्तरी १ = मोति मिया
सप्तरी २ = लालकिशोर शाह
महोत्तरी २ = रामबिनय यादब
सुनसरी ४ = गणेशबहादुर बिष्ट
इलाम १ = सचिन घले
झापा २ = डा नवीन बास्तोला
झापा ३ = साजन सुब्बा
झापा ४ = तुलसिराज उप्रेति
झापा ५ = प्रकाश गौतम

Ads Here

Related Videos